0 Shopping cart

Jak zostać członkiem Klubu MyRealWay?

Członkiem Klubu MyRealWay może zostać każdy, niezależnie od kraju pochodzenia, zawodu czy wieku, dla którego ważne są kwestie zdrowego trybu życia i dalsza droga, pełna energii, i sił. 


Wstąpienie do Klubu jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga wnoszenia żadnych środków finansowych. W tym celu należy wypełnić   
ankietę    na stronie MyRealWay.


Mile widziane są osoby aktywne społecznie, gotowe wnieść swój własny udział w zwiększanie ilości zdrowych ludzi na świecie i samodzielnie prowadzić działalność edukacyjną. Wszystkim, dla których ważne i bliskie są wartości naszej firmy, tym, którzy zarówno w świecie wirtualnym, jak i realnym są gotowi informować swoich znajomych, klientów i pacjentów na temat innowacyjnych możliwości naszych produktów, dajemy dodatkową zgodę na stworzenie własnego klubu MyRealWay, z czego płyną indywidualne korzyści.


Dajemy Wam możliwość stworzenia własnego lub przystąpienia do istniejącego już Klubu MyRealWay na bazie swojego miejsca pracy. Waszą własną przestrzenią pracy mogą być centra zdrowia i profilaktyki, salony SPA i urody, centra odnowy biologicznej i kluby fitness, sklepy internetowe i apteki, gabinety medyczne.


Prawo do nabycia ekskluzywnych produktów, niedostępnych dla szerokiego grona nabywców to jedna z wielu możliwości, jakie daje członkostwo w Klubie MyRealWay. Członkowie klubu oszczędzają pieniądze, zyskują wiedzę na temat zdrowia i urody, mogą uczestniczyć we wszystkich seminariach, spotkaniach i konferencjach. Zyskują także możliwość stworzenia własnego biznesu, przy szerokim wsparciu ze strony Klubu, korzystając przy tym z marki i logotypu MyRealWay.


Witamy w Klubie MyRealWay!