0 Shopping cart

Sport i fitness

Pozytywne działanie peptydów na regenerację, produktywność, zwiększenie wydolności fizycznej i brak przeciwwskazań – to fakt udowodniony naukowo.

Produkty na bazie peptydów są coraz popularniejsze wśród sportowców, pasjonatów kulturystyki i fitnessu. Skomplikowane i nużące sesje treningowe, stres nerwowo-psychologiczny w okresie zawodów, urazy wymagają od organizmu sportowca mobilizacji możliwości rezerwowych, by móc jak najszybciej się zregenerować.

Stymulując regenerację komórek, peptydy pomagają regulować procesy metaboliczne, zmniejszyć rezerwy tłuszczu w krótkim czasie, poprawić wydolność sercowo-naczyniową układu, wzmocnić układ odpornościowy i ustabilizować nerwowy. Zaletą peptydów jest to, że są łatwo przyswajane przez organizm, przedostają się do komórek i działają wybiórczo na konkretny narząd czy układ.

Wieloskładnikowe kompleksy peptydowe MyRealWay ze 100% naturalnych składników dla wszystkich podstawowych narządów i układów – to nowa technologia i skuteczny środek profilaktyki oraz regeneracji uszkodzonych ścięgien, tkanki kostnej, podwyższenia możliwości magazynowych organizmu, normalizacji funkcji układu nerwowego i sercowo-naczyniowego, gdy dla sportowca priorytetem staje się jak najszybszy powrót do formy fizycznej i psychicznej.


Katolog online