0 Shopping cart

Profilaktyka wczesnego starzenia

To nie tajemnica, że proces starzenia organizmu zaczyna się w wieku 25-30 lat, z tego też powodu na temat zapobiegania przedwczesnemu starzeniu należy myśleć już w młodym wieku. Jak to się mówi, lepiej chorobie zapobiegać, niż ją leczyć, a młodość łatwiej zachować, niż ją przywrócić.

Życiowy rytm współczesnego człowieka sprawia, że czasu dla siebie i dla swojego zdrowia zawsze bardzo brakuje. Codzienny stres, złe warunki ekologiczne, brak aktywności fizycznej, dodawanie do jedzenia produktów pozbawionych ważnych witamin i mikroelementów, źle wpływa na zdrowie. Zaczynają się problemy z funkcjonowaniem narządów, zauważalnie spada odporność,  wkradają się choroby, z którymi organizm nie jest już w stanie samodzielnie walczyć. Komórki tracą swoją umiejętność aktywnej i szybkiej regeneracji, zaburzając procesy biologiczne i przyspieszając proces starzenia. 

Dla profilaktyki wczesnego starzenia, komórki potrzebują wsparcia i odżywienia. Takie wsparcie mogą dać peptydy, wchodzące w skład wieloskładnikowych peptydowych bioregulatorów MyRealWay. Peptydy włączają w organizmie program regeneracji, odmładzania i zdrowienia, a witaminy, minerały i ekstrakty z leczniczych roślin zapewniają odnowionym komórkom dostateczne i konieczne odżywienie.

 Katalog online