0 Shopping cart

Formuła „3+1”

Wieloskładnikowe kompleksy peptydowe My Real Way to środek nowej generacji, stosowany w profilaktyce, uzdrawianiu i odmładzaniu organizmu.


„Formuła 3+1” to 3 podstawowe grupy substancji odżywczych w 1 roślinnej kapsułce.

I grupa – podstawa wszystkich preparatów – zestaw aktywnych fizjologicznie, niskomolekularnych, biosyntezowanych peptydów pochodzenia zwierzęcego. To naturalne peptydy nowej generacji, które zostały poddane dodatkowemu oczyszczaniu według nowej technologii.

Niskomolekularne peptyd.

1. regenerują obniżoną przez choroby lub w miarę starzenia syntezę białek w organizmi.

2. zwiększają potencjał adaptacyjny

3. regenerują aktywność funkcjonalną narządów i tkanek

4. tkankowo swoiste, wykazują dokładne kierunek i określoną regularność działania na komórki, tkanki i narządy.


Białko to stało się szeroko znane dzięki wspólnej pracy biochemików I.Rose (USA), A. Hershko (Izrael) i A. Ciechanover (Izrael), którzy w 2004 r. otrzymali Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii, za teoretyczne i eksperymentalne badania nad peptydami. W 2013 r. odkryta została wysoka biodostępność (możliwość zachowywania określonych właściwości substancji do momentu ich zastosowania) krótkich peptydów z rozgałęzionych aminokwasów. Możliwość taka pojawiła się dzięki specjalnemu mechanizmowi przeniesienia do krwi przez ściankę jelita. Takie peptydy stosowane są w kompleksach MyRealWay.

Nasze wieloskładnikowe kompleksy peptydowe produkowane są w specjalnych kapsułkach pochodzenia roślinnego, które są w stanie zabezpieczyć unikalne właściwości takich peptydów. Każdy zestaw peptydów posiada swoją serię, gdzie pierwsza litera „N” oznacza naturalne pochodzenie peptydów (Natural), a druga litera – numer serii premiksu (premix). Premiks to kompleks peptydów, dobranych dla konkretnego narządu. Łańcuchy peptydowe składają się z 2-5 aminokwasów. Masa cząsteczkowa peptydów zmienia się w zależności od premiksu i wynosi od 280,34 (g/mol) do 588,55 (g/mol).

II grupa – ekstrakty ze specjalnie dobranych leczniczych roślin, dla aktywacji metabolizmu komórek;

III grupa – niezbędne dla organizmu każdego dnia witaminy, mikro- i makroelementy z wyraźnym biostymulującym działaniem na komórki.

Kapsułka roślinna – preparaty MyRealWay są produkowane w kapsułkach pochodzenia roślinnego, przygotowanych z hypromelozy. Jest ona odporna na działanie peptydów i rozpuszcza się wolniej. Dzięki temu, substancje odżywcze stopniowo i równomiernie dostają się do komórek tkanek na całej długości przewodu pokarmowego. Tylko roślinna kapsułka jest w stanie zabezpieczyć lecznicze działanie naturalnych peptydów pochodzenia zwierzęcego oraz efekt ich działania w jelicie cienkim.

Zbilansowany, wieloskładnikowy zestaw substancji odżywczych, w połączeniu z pochodzeniem roślinnym samej kapsułki, czyni każdy kompleks MyRealWay, „złotym” pod względem ilości korzystnych właściwości i skuteczności.

Bardziej szczegółowy, indywidualny skład każdego kompleksu można znaleźć w katalogu.