0 Shopping cart

Kosmetologia

Środki przeciw starzeniu na bazie peptydów to jedna z najaktywniej rozwijających się kierunków medycyny. Starzenie skóry to nieunikniony proces biologiczny funkcjonalnych zmian na poziomie komórkowym. Wieloskładnikowe kompleksy peptydowe MyRealWay dla skóry, włosów i paznokci zawierają niezbędną ilość peptydów, witamin, minerałów i innych naturalnych składników, które pomagają odnowić strukturę skóry, włosów i paznokci.


Im młodsza skóra, tym intensywniej przebiega proces wymiany komórek. Wraz z wiekiem, w strukturze skóry, w rezultacie procesów wymiany substancji, stopniowo następują zmiany. Aktywność komórkowa obniża się, zmniejsza się produkcja białek skóry – kolagenu i elastyny. Starzejąca się skóra traci elastyczność, pojawiają się zmarszczki, przebarwienia, paznokcie stają się łamliwe, pojawiają się problemy z włosami. Skóra potrzebuje dodatkowego odżywienia, które zapewniają peptydy, wchodzące w skład środków przeciw starzeniu My Real Way dla zdrowia skóry, włosów i paznokci. Są one w stanie zmusić komórki organizmu do pracy, neutralizowania wielu mechanizmów starzenia, ochrony skóry przed skutkami stresu i wzmocnić jej właściwości ochronne.

Należy pamiętać, że żaden środek nie rozwiąże problemu starzenia skóry samodzielnie. Zdrowe odżywianie, świeże powietrze, przestrzeganie porządku dnia, brak stresu, ochrona przed promieniowaniem UV w połączeniu ze środkami profilaktyki My Real Way, przedłużą młodość i urodę waszej skóry, włosów i paznokci.

 Katalog online