0 Shopping cart

Zalety

Skuteczne połączenie składników suplementów peptydowych „MyRealWay” z witaminami, minerałami, ekstraktami z leczniczych roślin, tworzy podstawę ich wysokiej skuteczności. Wieloskładnikowe peptydowe bioregulatory MyReal Way nie zawierają sztucznych lub potencjalnie szkodliwych dla zdrowia składników i posiadają szereg podstawowych właściwości, niezbędnych dla regeneracji, profilaktyki, uzdrowienia i odmłodzenia organizmu. 

Wieloskładnikowy, zbilansowany skład  

Each “Każda kapsułka wieloskładnikowych peptydowych bioregulatorów „MyRealWay” zawiera indywidualnie dobrane składniki, których nie dostarczamy w wystarczających ilościach z codziennego pożywienia – bioaktywne peptydy, witaminy, minerały, fitonutrienty. 

Wybiórcze działanie na narządy 

Zbilansowany skład każdego zestawu z linii wieloskładnikowych peptydowych kompleksów „MyRealWay” został dobrany tak, aby zapewnić specyficzne działanie bioaktywnych peptydów na komórki konkretnych narządów i tkanek, a witaminy, minerały i fitonutrienty mogły dopełnić, i nasilić działanie peptydów. W ten sposób, maksymalnie wpływają na określony narząd lub układ. Dzięki temu każdy narząd otrzymuje swoje niezbędne substancje odżywcze, przy czym w takiej ilości, jakiej potrzebuje.

Produkty w 100% naturalne  

Unikalny skład profilaktycznych, regenerujących wieloskładnikowych peptydowych kompleksów „MyRealWay” w pełni pozbawiony jest sztucznych dodatków. W skład produktów wchodzą tylko naturalne składniki: peptydy pochodzenia zwierzęcego, ekstrakty z roślin leczniczych, witaminy i minerały.


Ulepszona kapsułka 

Elastyczna, hipoalergiczna kapsułka została przygotowana z naturalnego polimeru pochodzenia roślinnego. W odróżnieniu od kapsułek żelatynowych, kapsułka z hypromelozy rozpuszcza się wolniej, co pozwala stopniowo i równomiernie przyswajać substancje odżywcze przez komórki organizmu. Tylko roślinna kapsułka jest w stanie zabezpieczyć lecznicze właściwości peptydów pochodzenia zwierzęcego i efekt działania w jelicie cienkim. Kapsułka może być spożywana przez wegetarian i osoby preferujące produkty koszerne czy halal.


   Katalog online