0 Shopping cart

O klubie My Real Way

My Real Way to świadoma droga do zdrowia, młodości i długowieczności


Międzynarodowa sieć klubów zdrowia i długowieczności My Real Way skupia ludzi, zainteresowanych rzeczywistym polepszeniem swojego codziennego samopoczucia, dążących do dalszego prowadzenia zdrowego trybu życia, a także zainteresowanych tematyką odmładzania, urody i długowieczności.


Stworzona z inicjatywy europejskich partnerów sieć klubów MyRealWay daje swoim członkom mnóstwo korzyści. Stając się członkiem klubu MyRealWay otrzymujesz informacje, w jaki sposób aktywizować siły życiowe organizmu i znaleźć swoją ścieżkę do zdrowia i długowieczności.

Klub to wspaniała możliwość rozszerzenia swoich kontaktów zawodowych, dowiadywania się o nowych produktach przed wszystkimi oraz nabycia ekskluzywnych produktów MyRealWay na specjalnych warunkach.

Program zamkniętych imprez klubu zawiera zamknięte seminaria i konferencje na temat nowych metod leczenia i regeneracji organizmu, na których można zadać ekspertom z dziedziny medycyny i nauki wszystkie interesujące nas pytania, zapoznać się z nowymi osiągnięciami MyRealWay, a także podzielić się swoją opinią i uzyskanym rezultatem po skorzystaniu z profilaktycznej, i regenerującej linii preparatów MyRealWay z innymi członkami klubu.


Oprócz tego, do codziennej pracy międzynarodowej sieci klubów MyRealWay, w zakresie informacyjno-edukacyjnym i ogólnych przedsięwzięciach zostaną zaproszeni przedstawiciele Europejskiego Towarzystwa Naukowego i Europejskiej Akademii nauk Przyrodniczych (Niemcy, Hannover), pod przewodnictwem których opracowywano produkty MyRealWay. W taki sposób członkowie klubu zyskają rzadką szansę zapoznania się ze stroną naukową oraz wszystkimi sekretami opracowywania środków profilaktycznych, chroniących zdrowie, młodość i urodę oraz uzyskać profesjonalną, indywidualną konsultację u wiodących ekspertów rynku europejskiego.


Sieć międzynarodowych klubów MyRealWay otwiera nowe granice dla rozwoju osobistego. Jeśli prowadzisz biznes, jest Ci bliska tematyka zdrowego sposobu życia i urody, podzielasz nasze wartości i jesteś zainteresowani faktycznym rozszerzeniem swoich możliwości na bazie europejskiej marki, zachęcamy do kontaktu z nami.